Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

SODA OCZYSZCZONA-WODOROWĘGLAN SODU 1KG SOUL- FARM

7,90 zł
Powiązane produkty
  • sizer

    SODA OCZYSZCZONA 20G BIOVEGAN

    3,30 zł
Soda Oczyszczona Soul-Farm

1 kg

Nasze babcie znały i stosowały sodę oczyszczoną w swoich gospodarstwach domowych - dziś tania i skuteczna soda, wraca do łask i staje się coraz bardziej popularna....

Soda oczyszczona jest świetnym, naturalnym produktem, który może wyeliminować chemię z naszego domu. Dzięki ogromnemu spektrum zastosowań, soda oczyszczona może stać się niezbędnym środkiem w codziennym użytku.

Soda oczyszczona ma szereg właściwości, począwszy od spulchniających, (może zastępować drożdże czy proszek do pieczenia), jak również świetnie sprawdza się jako środek do czyszczenia, sprzątania i mycia. Usuwa przykre zapachy, neutralizuje zapach czosnku, cebuli z rąk jak i desek do krojenia. Pomaga również w walce ze zgagą.

W łazience skutecznie możemy używać sody oczyszczonej zamiast wybielacza. Soda oczyszczona jest całkowicie biodegradowalna, w temperaturze 60st Celsjusza ulega całkowitemu rozpadowi, nie jest toksyczna, nie wydziela oparów.

Soda oczyszczona świetnie się sprawdza również podczas wykonywania wielu zabiegów kosmetycznych - jako dodatek domowej pasty do zębów, szamponów oczyszczających, w domowym peelignu, jako naturalny antyperspirant.... 

Sodę można używać do przygotowania kąpieli, usuwającej pestycydy z warzyw i owoców, jak i również kąpieli, pomocnej w walce z grzybicą stóp i zmiękczenia naskórka.

Wymienione powyżej możliwości zastosowania to tylko niektóre z naprawdę ogromnej ich ilości, jakie daje nam soda oczyszczona.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Kosmetyki naturalne