Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.

Czas i koszt dostawy

Czas i koszty dostawy

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia. Przed potwierdzeniem zamówienia uzyskujesz informację o całkowitej kwocie jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane.

Przy każdym produkcie jest określony orientacyjny czas realizacji zamówienia. Czas realizacji zamówienia, w przypadku przelewu, jest liczony od momentu zaksięgowania kwoty, którą należy uiścić na konto sklepu, gdy zaś dotyczy pobrania liczony jest od dnia złożenia zamówienia.

Uwaga! Maksymalny termin realizacji zamówienia wynosi 7 dni roboczych.

Uwaga! Zastrzegamy sobie możliwość dłuższego czasu realizacji w przypadku szczególnych lub większych zamówień. W przypadku większych zamówień najlepiej kontaktować się telefonicznie- służymy informacją, czy dany produkt jest dostępny w dużej ilości. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia realizacji zamówienia w przypadku trudności w jego realizacji. W sprawie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.


Kurier DPD - czas dostawy

Przesyłki są przekazywane o godzinie 14:00. Zamówienia złożone po godzinie 13:00, realizowane są od następnego dnia roboczego. Kurier DPD - przewidywany czas dostawy od wysłania przesyłki: 24h w dni robocze, gwarantowany czas dostawy od wysłania przesyłki: do 2 dni roboczych. 

 Koszt wysyłki: 13,50 PLN

Koszt przesyłki za pobraniem: 17,50 PLN

Paczki o wadze 31,5-40kg koszt 41,90zł, ewentualnie pobranie +4zł

Paczki o wadze 41-50kg koszt 49,90zł, ewentualnie pobranie +4zł

Przy paczkach powyżej 31,5kg nie obowiązuje darmowa dostawa!

Dostawa gratis powyżej: 250,00zł Uwaga! Dotyczy przesyłek do 31,5kg.

Większe gabaryty (powyżej 50 kg) po uzgodnieniu indywidualnym.

Odbiór osobisty

Warunkiem odbioru osobistego jest informacja mailowa, że paczka jest gotowa do odbioru! Prosimy na oczekiwanie na maila. Płatność tylko gotówką.

Odbiór osobisty w siedzibie sklepu:

43-100 Tychy Al. Niepodległości 87

W godzinach:

poniedziałek- piątek 8.00-16.00

sobota 8.00-14.00

Powyższy cennik dotyczy przesyłek na terenie kraju. W przypadku chęci złożenia zamówienia, którego adres doręczenia znajduje się poza granicami Polski, należy skontaktować się z obsługą apteki internetowej drogą telefoniczną (32 216 57 06) lub mailową (biuro.brokulek@gmail.com) w celu ustalenia kosztów doręczenia. Cena przesyłek uzależniona jest od jej wagi oraz kraju doręczenia.