Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Biszolin żel z biszofitem Balsam mineralny z morza prehistorycznego 190g Nami

43,90 zł
Powiązane produkty
  • sizer

    Maść Końska w żelu Ultra 200ml EkaMedica

    16,90 zł
  • sizer

    Żywokost żel 200ml EkaMedica

    16,99 zł
Biszolin żel z biszofitem Nami

190 g

Biszolin żel z biszofitem zawiera samą naturę, nieocenione składniki Morza Prehistorycznego, które mają wysoką aktywność biologiczną stymulując życiowo najważniejsze procesy tkanek. Produkt jest rosyjski i wydobywany na terenach Wołgogradu. 

Wydobycie żelu nie jest takie łatwe, ponieważ znajduje się on na głębokości 1100 – 1700 m pod powierzchnią ziemi na morzu prehistorycznym. Wydobywa się go szybami wiertniczymi za pomocą rozcieńczania wodą. Rozwiązanie daję nam w pełni ekologiczny, a nie wymieszany z różnymi składnikami żel. W skład żelu biszolin wchodzi, roztwór soli bromowo – chlorkowo – magnezowy o stężeniu 400 g/l, z 30 różnorodnymi, niezwykle istotnymi mikroelementami. 

Sposób użycia
Niewielką ilość BISZOLINU wmasowywać przez 3 min w miejsca bólu lub zmian zapalnych i zwyrodnieniowych. Pobrany żel powinien być całkowicie wchłonięty w trakcie masażu. Zaleca się stosowanie BISZOLINU 2-3 razy dziennie w ciągu 14 dni. Żelu nie należy stosować na rany i skórę zmienioną chorobowo.

Skład
Biszolin naturalny to minerał wydobywany przy odwiertach ropy naftowej. Zawiera roztwór chlorku magnezowego o mineralizacji 400-500 g/l oraz ponad 30 mikro- i makroelementów jod, krzem, molibden, magnez, żelazo.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Stawy i kości