Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

ZIOŁA MNICHA NA OCZYSZCZANIE 20 TOREBEK X 2,0G BIG-ACTIVE

7,50 zł
Powiązane produkty
  • sizer

    HERBATKA OCZYSZCZAJĄCA 30 SASZETEK x 2G MITRA

    15,00 zł
  • sizer

    Herbata YOGI TEA Detox z lukrecją i mniszkiem lekarskim 30,6 g

    11,60 zł

Specjalnie skomponowane składniki ziołowe, które wspomagają usuwanie zbędnych produktów przemiany materii z organizmu ich działanie zostało wzmocnione naturalnymi właściwościami zielonej herbaty.

Korzeń mniszka z zielem (Taraxacum officinale) - roślina ta rozpowszechniła się już w średniowieczu i od razu została doceniona. Korzeń mniszka wspomaga trawienie oraz przyczynia się do prawidłowej pracy nerek.

Ziele krwawnika (Achillea millefolium L.) - to jedno z najcenniejszych ziół o drobnych, białych kwiatostanach i przyjemnym, aromatycznym zapachu. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie nerek i układu moczowego, dzięki czemu wpływa korzystnie na funkcje eliminacyjne organizmu.

Liść pokrzywy (Urtica dioica L.) - roślina od dawna wszechstronnie użytkowana. Wpływa korzystnie na funkcje eliminacyjne, szczególnie usuwanie nadmiaru wody z organizmu.

Składniki: herbata zielona (35%), korzeń mniszka z zielem (20%), liść pokrzywy (13%), liść mięty pieprzowej, ziele krwawnika (10%), koszyczek rumianku, liść melisy

Sposób parzenia:zalać wodą o temp. 96 C. Parzyć 5-10 min.

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia:

3 razy dziennie po 1 torebce, najlepiej po posiłkach. 

 

Najpopularniejsze produkty w kategorii Herbaty