Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

ZIELONA HERBATA 60 TABLETEK ZIOŁA W TABLETKACH

13,90 zł
Powiązane produkty
 • sizer

  OSTROPEST PLAMISTY 80MG 30 TABLETEK ZIOŁA W TABLETKACH

  12,90 zł
 • sizer

  MELISA 90 TABLETEK ZIOŁA W TALETKACH

  19,90 zł
 • sizer

  MELISA 30 TABLETEK ZIOŁA W TALETKACH

  7,90 zł
 • sizer

  POKRZYWA 30 TABLETEK ZIOŁA W TABLETKACH

  13,90 zł
 • sizer

  SKRZYP 30 TABLETEK ZIOŁA W TALETKACH

  8,50 zł

 Camellia sinensis

 
Wyciąg z zielonej herbaty wspiera dobre samopoczucie i naturalne siły odpornościowe organizmu. Dodaje energii, pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia fizycznego i psychicznego, podnosi wydajność organizmu. Pozwala zwiększyć czujność i wzmacnia koncentrację skutecznie wspomagając proces nauki.
 
Zielona herbata przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i usprawnia metabolizm lipidów ułatwiając odchudzenie. Wspomaga również utrzymanie właściwego poziomu glukozy we krwi i pomaga zmniejszyć apetyt. Stanowi źródło antyoksydantów zapewniając ochronę organizmu przed uszkodzeniami oksydacyjnymi. Zielona herbata wspomaga zdrowie układu sercowo-naczyniowego: pozytywnie wpływa na elastyczność ścian naczyń krwionośnych, ułatwia prawidłowy przepływ krwi i może wpływać na obniżenie ciśnienia.
 
 
Zalecane spożycie
1 tabletka 2 razy dziennie przed lub w trakcie posiłku.
 
 
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.
 
 
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 
 
Dostępne opakowania: 60 tabletek
Najpopularniejsze produkty w kategorii