Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

WAPNO ORGANICZNE Z ALG CZERWONYCH Z MAGNEZEM 50g SOUL FARM

12,90 zł
Wapno organiczne z alg czerwonych z magnezsem 50g Soulfarm

Wapno organiczne z alg jest naturalnym źródłem multi-mineralnym produkowanym z wapiennych alg morskich (Lithothaminion sp.).

Wodorosty morskie są zbierane z dna Morza Północnego z czystych, wolnych od zanieczyszczeń, bogatych w minerały wód Atlantyku, przez co cechuje wysoką zawartość dobrze przyswajalnego wapnia, magnezu oraz ponad 70 innych pierwiastków śladowych, korzystnych dla organizmu człowieka. Suplementacja codziennej diety w składniki korzystnie wpływające na utrzymanie zdrowych kości i zębów, stan skóry, włosów i paznokci, prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mięśni oraz utrzymanie sprawnego układu odpornościowego. Produkt w 100% pochodzenia roślinnego.

Nadmiar wapnia zmniejsza przyswajalność magnezu, natomiast brak magnezu zmniejsza przyswajalność wapnia. Warto wiedzieć, że ważna jest proporcja wapnia i magnezu. Aby procesy nerwowe przebiegały bez zakłóceń, stosunek wapnia do magnezu powinien wynosić jak 2:1.

Sposób użycia: pół łyżeczki do herbaty (2g) rozmieszać w szklance letniej wody i bezpośrednio wypić. Stosować raz dziennie, nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Można również dodawać do koktajlu warzywno-owocowego lub soku- preparat nie wpływa na smak napojów.

Waga 50g

Produkt może zawierać śladowe ilości glutenu.

Najpopularniejsze produkty w kategorii