Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

SOK Z KISZONYCH KALAFIORÓW EKOLOGICZNY 300 ml BIO FOOD

6,90 zł
Powiązane produkty
 • sizer

  EKO SOK Z KAPUSTY KISZONEJ 300ML BIO FOOD

  6,50 zł
 • sizer

  EKO SOK BURAK KISZONY 300ML BIO FOOD

  6,50 zł
 • sizer

  SOK Z BROKUŁÓW KISZONYCH BIO 300 ml - BIO FOOD

  6,90 zł
 • sizer

  SOK Z PIETRUSZKI KISZONY BIO 300 ml - BIO FOOD

  6,90 zł
 • sizer

  SOK Z OGÓRKA KISZONY BIO 300 ml - BIO FOOD

  8,90 zł
 • sizer

  SOK WIELOWARZYWNY KISZONY BIO 300 ml - BIO FOOD

  6,90 zł
 • sizer

  Sok z kiszonej marchwi 300ml Bio Food

  6,60 zł
 • sizer

  EKOLOGICZNY SOK Z KISZONEGO SELERA 300ml BIO FOOD

  6,50 zł
 • sizer

  SOK Z KISZONYCH BURAKÓW I SELERÓW EKOLOGICZNY 0,3L BIO FOOD

  6,90 zł
SOK Z KISZONYCH KALAFIORÓW EKOLOGICZNY 300 ml  BIO FOOD

Kalafior to jedno z warzyw, które dość często gości na naszych talerzach. Jego właściwości są często niedocenianie. Niesłusznie, ponieważ kalafior to prawdziwe bogactwo witamin i składników dobroczynnych dla naszego organizmu. Sok z kiszonego kalafiora to cenne źródło substancji, takich jak kwas mlekowy czy bakterie probiotyczne. Kiszony kalafior cechuje się wysoką zawartością witamin z grupy B, a także dostarcza do organizmu sporej ilości kwasu foliowego, fosforu i potasu. Dzięki tym właściwościom, warzywo to wspiera zachowanie promiennej cery, lśniących włosów oraz mocnych paznokci.  

Sok z kiszonego kalafiora - zadbaj o swoje zdrowie!

Warto zwrócić uwagę również na wysoką zawartość izotiocyjanianów. Substancje te wykorzystuje się przy chemioprewencji – naturalnych metodach zapobiegania rozprzestrzeniania się nowotworów. Dzięki swym dobroczynnym właściwościom, sok z kiszonego kalafiora wspiera funkcjonowanie wątroby, a co a tym idzie – przyczynia się do szybszego oczyszczania organizmu z toksyn i produktów przemiany materii.  

Kiszony sok z warzyw to świetna opcja dla osób zapracowanych, które pragną zadbać o swoje zdrowie. Poręczne, wygodne opakowania naszych produktów sprawiają, że możesz mieć je ze sobą zawsze – w szkole, w pracy czy na uczelni. Ekologiczne soki z warzyw to idealny dodatek do posiłków.  

Sok z kiszonego kalafiora - właściwości 

Kiszony kalafior to prawdziwe bogactwo witamin i minerałów. To jedno z najcenniejszych warzyw z uwagi na jego wartości odżywcze i smakowe. Jest to produkt niezwykle uniwersalny – nie powoduje alergii, a dzięki wysokie zawartości kwasu foliowego oraz minerałów, takich jak potas i fosfor wykazuje silne działanie przeciwnowotworowe. Sok z kiszonego kalafiora to świetny sposób na oczyszczanie organizmu z toksyn, dzięki poprawie zdolności wątroby do neutralizacji substancji, uważanych za toksyczne. Badania naukowe potwierdzają, że systematyczne spożywanie kalafiora jest pomocne w zapobieganiu takich nowotworów jak: prostaty, płuc, piersi i jajników. 

Najpopularniejsze produkty w kategorii Soki z kiszonych warzyw Bio food