Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

SIEMIĘ LNIANE BRĄZOWE 500G BJOS

4,51 zł
Powiązane produkty
  • sizer

    Siemię lniane złote (len złocisty) 1kg, Soul-farm

    15,90 zł
Siemię lniane brązowe BJOS

500 g

Siemię Lniane to inaczej zwane nasiona lnu o wielu właściwościach leczniczych. Zmniejszają podatność na nowotwory dzięki zawartości fitoestrogenów. Przeciwdziałają astmie, zaćmie, miażdżycy, udarowi mózgu. Obniżają poziom cholesterolu we krwi. Siemię lnu brązowe ma szerokie zastosowanie w leczeniu wielu schorzeń miedzy innymi zapaleniu oskrzeli, kaszlu. 
Pomocne przy leczeniu oparzeń jak również odmrożeń. Można je stosować na trudno gojące się rany, wysuszającą się i popękana skórę, nieżyty i problemy z żołądkiem. Zalecane dla osób z dolegliwościami jelitowymi, oraz dla osób cierpiących z powodu zgagi. Siemię lnu ma właściwości lekko przeczyszczające. Nasiona siemienia lnianego obfitują w roślinne sterole, które pomagają obniżyć poziom cholesterolu. Siemię lniane poprawia perystaltykę jelit znajdujących się w siemieniu klejach roślinnych. Przechowywać w suchym miejscu.                                

Sposób użycia: 2 łyżeczki nasion zalać 1 szklanką wody, gotować przez 15 min, ostudzić, przecedzić. Pić po 1/2 szklanki 2-3 razy dziennie.

Składniki: siemię lniane.

MOŻLIWY WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

 

Najpopularniejsze produkty w kategorii Nasiona i ziarna