Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

SEN SLEEP FORMULA SILVER PRO COMPLEX 120 kaps MyVita

76,89 zł

Opis produktu

MyVita Silver Sen Pro Complex to suplement diety zawierający specjalnie dobraną formułę składników aktywnych zamkniętych w roślinnej kapsułce. Zawarta w preparacie melatonina wspomaga łagodzenie subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany czasowej, a korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 0,5 mg krótko przed pójściem spać pierwszego dnia podróży i przez kolejne kilka dni po przybyciu do celu podróży. Ponadto melatonina wspomaga skrócenie czasu potrzebnego na zaśnięcie, a działanie występuje przy spożyciu 1 mg melatoniny niedługo przed pójściem spać. Ekstrakt z szyszek chmielu jest źródłem przeciwutleniaczy, które pomagają w ochronie przed wolnymi rodnikami. Dodatkowo preparat został wzbogacony o ekstrakt z passiflory i ekstrakt z kozłka lekarskiego standaryzowany na zawartość 0,8% kwasu walerianowego.

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Zalecane spożycie

  • 1 kapsułka dziennie.
  • Stosować około 30 minut przed snem.
  • Popić wodą.

Składniki

Inulina z korzenia cykorii (Cichorium), ekstrakt z szyszek chmielu (Humulus lupulus) stan-daryzowany na zawartość 0,5% flawonoidów, ekstrakt z kwiatów męczennicy cielistej (Passiflora incarnata) standaryzowany na zawartość 5% flawonoidów, ekstrakt z korzenia/kłącza kozłka lekarskiego (Valeriana officinalis) standaryzowany na 0,8% kwasu walerianowego, melatonina, L-leucyna 10 mg, hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki wykonana z celulozy roślinnej). 

 1 kapsułka zawiera: 

ekstrakt z chmielu 100 mg, ekstrakt z passiflory 100 mg, w tym łącznie 5,5 mg flawonoidów, ekstrakt z kozłka 50 mg, tym kwas walerianowy 0,4 mg, melatonina 1 mg, inulina 200 mg.

Ostrzeżenia

Nie zaleca się stosowania suplementu diety kobietom w ciąży, karmiącym piersią i dzieciom.

Ważne wskazówki

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Najpopularniejsze produkty w kategorii Pozostałe