Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

PARAZYT KROPLE BEZALKOHOLOWE 100ML

21,50 zł
Powiązane produkty
 • sizer

  PARA FARM PŁYN DOUSTNY 85 ML

  57,90 zł
 • sizer

  PARA HERBS STOP PASOŻYTOM 60 KAPS. INWENT HERBS

  35,60 zł
 • sizer

  PARA HERBS PLUS ŻYCIE BEZ PASOŻYTÓW 100ml INWENT HERBS

  61,70 zł

Maceraty ziołowe zawarte w suplemencie diety Parazyt wspomagają procesy trawienia i oczyszczania jelit. Gorzkie zioła wzmagają apetyt. Dawniej uważano (historyczne publikacje), że piołun i oman mogą przyczyniać się do oczyszczania przewodu pokarmowego z pasożytów. Koper pomaga w trawieniu i utrzymaniu prawidłowej perystaltyki jelit, wspomaga regularne usuwanie gazy z układu pokarmowego. Szałwia pomaga utrzymać zdrowy system mikrokrążenia oraz zachować prawidłowe ciśnienie naczyniowe.

Ilość butelek potrzebna do przeprowadzenia pełnej kuracji:

- Dzieci 3-7 lat: 1 butelka na kurację

- Dzieci 8-12 lat: 2 butelki na kurację

- Powyżej 12 lat i dorośli: 3 butelki na kurację

Objętość 100 ml

Dodatkowe informacje

Składniki:

macerat z ziela bylicy piołun - Artemisia absinthium L., macerat z korzenia omanu wielkiego - Inula helenium L., macerat z ziela tymianku pospolitego - Thymus vulgaris L., macerat z liścia szałwii lekarskiej - Salvia officinalis L., macerat z owocu kopru włoskiego - Foeniculum vulgare Mill., macerat z ziela macierzanki piaskowej - Thymus serpyllum L., macerat z korzenia prawoślazu lekarskiego - Althaea officinalis L., substancja słodząca: sorbitol, nośnik, stabilizator: glicerol; stabilizator: kwas jabłkowy; substancja konserwująca: sorbinian potasu. Ekstrahent w maceratach: glicerol, sorbitol, woda.

Sposób użycia:

Dzieci od 3–7 lat: 2,5 ml (½ łyżeczki) rano przynajmniej 1/2 godziny przed jedzeniem lub po upływie 1 godziny po posiłku, ponadto wieczorem, przed snem 2,5 ml, pół godziny przed ostatnim posiłkiem lub godzinę po jedzeniu. Dzieci 8–12 lat: rano 5 ml (1 łyżeczka) na czczo i 5 ml wieczorem, przed snem. Dzieci 13-17 lat i dorośli: 10 ml (2 łyżeczki) rano na czczo i 10 ml wieczorem przed snem. W okresie ciąży i karmienia piersią stosowanie produktu należy skonsultować z lekarzem.

Zawartość w zalecanej porcji dziennej:

Dzienna porcja 20 ml (4 łyżeczki):

Korzeń omanu - 2,84 g

Ziele tymianku - 2,84 g

Liść szałwii - 2,84 g

Owoc kopru włoskiego - 2,84 g

Ziele macierzanki - 2,84 g

Korzeń prawoślazu - 2,84 g

Ostrzeżenia:

Produkt przeznaczony dla dorosłych i dzieci od 3 roku życia. Spożywanie produktu jest niewskazane w okresie ciąży i karmienia bez konsultacji lekarskiej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego trybu życia.

Przechowywanie:

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25oC, chronić przed światłem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Wyprzedaże