Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

OSAVI Kolagen Ścięgna i Więzadła - 30 porcji

74,99 zł

Osavi Kolagen Ścięgna i Więzadła

Wskazania:

Osavi Kolagen Ścięgna i Więzadła to suplement diety w formie proszku zawierający przebadane klinicznie, bioaktywne peptydy kolagenowe TENDOFORTE®. Wzbogacony o miedź i mangan dla wsparcia tkanki łącznej.

Właściwości:
Kolagen jest substancją występującą naturalnie w organizmie człowieka i wchodzi w skład ok. ⅓ jego białek. Znajduje się głównie w kościach, zębach, skórze, mięśniach, ścięgnach i więzadłach. Wraz z wiekiem ilość wytwarzanego kolagenu, czyli endogennej produkcji zmniejsza się, co może prowadzić do zmiany struktury i funkcji tkanek budujących ścięgna i więzadła, a to może negatywnie wpłynąć na nasze zdolności do poruszania się.

Testowany klinicznie TENDOFORTE® pomaga w utrzymaniu mocnych i elastycznych ścięgien i więzadeł. Jego stosowanie zmniejsza ryzyko wystąpienia urazów ścięgien i więzadeł. Suplement został dodatkowo wzbogacony o miedź i mangan, które wspierają prawidłowe tworzenie się tkanki łącznej budującej m.in. ścięgna i więzadła. 

Skład:
Wołowe peptydy kolagenowe, glukonian manganu, glukonian miedzi (II).

1 miarka zawiera: 
TENDOFORTE® bioaktywne peptydy kolagenowe 5 g
Miedź 1 mg 100%* 
Mangan 1,8 mg 90%*

* Referencyjna Wartość Spożycia

1 miarka/100 g
Wartość energetyczna 77 kJ/18 kcal   /  1530 kJ/360 kcal
Tłuszcz 0 g / 0 g
 w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g/ 0 g
 Węglowodany 0 g/  0 g
 w tym cukry 0 g /0 g
 Białko 2,3 g/  90 g
 Sól 0 g/  0,5 g

Stosowanie:
1 miarka (5,03 g) dziennie.

Rozpuść 1 miarkę proszku w 200 ml wody, napoju lub dodaj bezpośrednio do jedzenia. Sugerujemy przyjmować produkt rano.

Ważne informacje:
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Opakowanie:
150 g

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.

 

Najpopularniejsze produkty w kategorii Kolagen