Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Osavi Kolagen stawy kości 30porcji

74,99 zł

Osavi Kolagen Stawy i Kości

Wskazania:

Osavi Kolagen Stawy i Kości to suplement diety w formie proszku zawierający przebadane klinicznie, bioaktywne peptydy kolagenowe FORTIBONE®. Wzbogacony o ekstrakt z dzikiej róży standaryzowany na witaminę C, dla wsparcia stawów i kości.

Właściwości:
OSAVI Kolagen na stawy i kości zawiera 30 porcji kolagenu składającego się z bioaktywnych peptydów kolagenowych FORTIBONE® oraz ekstraktu dzikiej róży, standaryzowanego na zawartość 70% witaminy C. Badania potwierdzają, iż peptydy kolagenowe FORTIBONE® przyczyniają się do zwiększania gęstości kości oraz ograniczenia procesów degradacji kolagenu. Opatentowane peptydy dostarczają aminokwasów jako cennych elementów budulcowych. Włączenie w skład ekstraktu z dzikiej róży i zawartej w niej witaminy C, przyczynia się natomiast do prawidłowej produkcji kolagenu i utrzymania dobrej ruchomości stawów. Dzięki swojej formule kolagen suplement będzie szczególnie przydatny dla osób, które uprawiają więcej sportu, a także dla ludzi w podeszłym wieku.

  • Testowany klinicznie FORTIBONE® stymuluje syntezę macierzy kolagenowej kości, zwiększa gęstość kości i wspiera stabilność i elastyczność kości.
  • Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości i chrząstki.
  • Dzika róża pomaga w utrzymaniu zdrowych i elastycznych stawów. 

Skład:
Wołowe peptydy kolagenowe, ekstrakt z owoców dzikiej róży (Rosa canina).

1 miarka:
FORTIBONE® bioaktywne peptydy kolagenowe 5 g
Ekstrakt z owoców dzikiej róży (Rosa canina), DER 20:1,standaryzowany na: 114,3 mg na
min. 70% witaminy C min. 80 mg 100%

1 miarka/ 100 g zawiera:
Wartość energetyczna 77 kJ/18 kcal   /  1530 kJ/360 kcal
Tłuszcz 0 g/  0 g
 w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g/  0 g
 Węglowodany 0 g/  0 g
 w tym cukry 0 g/  0 g
 Białko 2,3 g/  90 g
 Sól 0 g/  0,5 g

Stosowanie:
1 miarka (5,1 g) dziennie.

Rozpuść 1 miarkę proszku w 200 ml wody, napoju lub dodaj bezpośrednio do jedzenia. Dodaj produkt do przystawki, sałatki, śniadania, koktajlu lub deseru.

Ważne informacje:
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Opakowanie:
153 g

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.

 

Najpopularniejsze produkty w kategorii Stawy i kości