Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Musli Koncentracja 200g Purella

9,99 zł
Powiązane produkty
 • sizer

  Musli Odporność 200g Purella

  9,99 zł
 • sizer

  Musli Przyjemność 200g Purella

  9,99 zł 7,99 zł
 • sizer

  Musli Energia 200g Purella

  9,99 zł
Musli Koncentracja Purella

surowe kakao, morwa & maca
200 g

SUPERMUSLI KONCENTRACJA to ciekawe połączenie musli z przepysznymi SuperFoods. Do prażonych płatków pszennych i pełnoziarnistych płatków pszenno-żytnich dodaliśmy ziarna kawy oraz kawałki surowego kakao. całość uzupełniliśmy karmelowo-orzechową macą i suszonymi owocami morwy. Nasze SUPERMUSLI Nasze SUPERMUSLI jest źródłem magnezu, który przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, a także pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

SUPERMUSLI KONCENTRACJA jest źródłem magnezu, fosforu i witaminy E. Magnez, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, a także pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Fosfor pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, zębów oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Z kolei witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Pamiętaj o zrównoważonym sposobie żywienia i zdrowym trybie życia.

Sposób spożycia
SUPERMUSLI KONCENTRACJA to propozycja na śniadanie lub przekąskę w ciągu dnia. Dodaj pyszne musli do jogurtu lub zalej je roślinnym napojem, np. sojowym. O poranku musli pomoże Ci się rozbudzić (musli ma również dodatek kawy) i na długi czas zapewni uczucie sytości dzięki wysokiej zawartości błonnika. Ze względu na dodatek kawy nie zaleca się podawania produktu dzieciom.

Składniki
prażone płatki PSZENNE 45%, pełnoziarniste płatki PSZENNO-ŻYTNIE 29%, prażone kawałki ORZESZKÓW ZIEMNYCH 8%, nasiona słonecznika 3%, kawałki MIGDAŁÓW 2,5%, kawałki ORZECHÓW PEKAN 2%, ziarna surowego kakao 2%, suszony owoc morwy 2%, sproszkowany korzeń maca 2%, prażone płatki gryki 1,5%, ORZESZKI PINIOWE 1%, ziarna kawy 1%, ziarna komosy ryżowej ekspandowanej 1%. Produkt może zawierać: soję, mleko i sezam.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Zdrowa żywność