Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

MŁODY JĘCZMIEŃ SPROSZKOWANY SOK BIO 80 KAPS. SORIA NATURAL

44,90 zł

Składniki: liofilizowany ekstrakt z soku z młodego jęczmienia* 250mg, mikronizowany dehydrad z jęczmienia* 250mg.

Składniki kapsułki: hydroksypropylometyl Celulozy.

Stosować do 3 kapsułek dziennie przed jedzeniem.

Przechowywać w chłodnym miejscu, szczelnie zamknięte.

Zawiera 80 kapsułek .

Energia w 100g produktu

1348,2 KJ/320,31kcal

Tłuszcz 1,51g, Tłuszcze nasycone 0,20g, Tłuszcze jednonienasycone 0,02g, Tłuszcze wielonienasycone 0,80g, Węglowodany 55,02g, w tym Cukry 17,2g, Błonnik 22,5g,  Białko 10,41g, Sól 0,42g.

Przechowywać z dala od dzieci.

Jest zasadnicza różnica w działaniu między sproszkowaną trawą tzw. młodym jęczmieniem w proszku, a sproszkowanym sokiem z jęczmienia.

Sproszkowane soki firmy Soria Natural są produkowane w Hiszpanii z wyłącznie ekologicznych roślin, z własnej uprawy. Gospogarstwo ekologiczne znajduje się zdala od obiektów przemysłowych i dużych ośrodków aglomeracji miejskiej.

Przy uprawie roślin nie używa się żadnych nawozów sztucznych, ani środków ochrony roślin.

Do produkcji soku wykorzystuje się tylko pełnowartościowe, dojrzałe rośliny, aby zawartość substancji czynnych była najwyższa.

Sok wytłaczany jest od razu po zebraniu i umyciu roślin, aby wykluczyć ryzyko fermentacji, a następnie jest nebulizowany i odwadniany. To unikatowy proces, który zapewnia bardzo wysoką wchłanialność.

Przy wyborze pomiędzy sproszkowanymi roślinami a odwodnionymi sokami warto sobie odpowiedzieć na pytanie czy tańsza zmielona roślina, tak naprawdę nie okazuje się być droższą namiastką zielonego soku? Niższa wchłanialność, duża ilość błonnika, brak pewności co do obecności żywych enzymów…

Nasz organizm nie skorzysta z tego produktu w takim stopniu jak z odwodnionego soku, który dzięki zastosowaniu  innowacyjnej technologii zapewnia praktycznie całkowitą przyswajalność zawartych w nim wartości odżywczych. Coraz częściej sięgamy po sok w tabletkach ze wzglęgu na wyjątkową skuteczność i szybkie działanie skoncentrowanych wartościowych składników roślin.

 

Sok z młodego jęczmienia w tabletkach zawiera duże ilości chlorofilu, białka (45%), węglowodanów (26%) i lipidów (3,2%), 20 enzymów oraz bogactwo pierwiastków śladowych (miedź, cynk, magnez, żelazo, potas, fosfor, wapń, sód, bor, chrom, mangan) oraz witamin ( A, C, B1, B2, B6, K, cholinę, biotynę i kwas foliowy).

Uwaga: ze względu na zawartość witaminy K osoby biorące leki rozrzedzające krew powinny skonsultować przyjmowanie soku z młodego jęczmienia w tabletkach z lekarzem.

Najpopularniejsze produkty w kategorii