Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

LILY CUP rozmiar B- KUBECZEK MENSTRUACYJNY

119,99 zł
Kubeczek menstruacyjny Lily CupINTIMINA
rozmiar B

Kubeczek Lily Cup w rozmiarze B przeznaczony jest dla kobiet, które rodziły drogami natury, lub dla tych, które mają bardzo słabe mięśnie kegla.

Kubeczek jest skuteczną ochroną przed przeciekaniem nawet do 12 godzin zarówno przy małych jak i obfitych krwawieniach.
Kubeczek jest idealnie dopasowany do ciała kobiety. Bardzo łatwo go założyć, poprzez delikatne wsunięcie. Dzięki ogranicznikom nie ma możliwości przelania pojemniczka. Chroni także przed unoszeniem się nieprzyjemnych intymnych zapachów.

Kubeczek menstruacyjny Lily Cup to świetna opcja dla Pań, które chcą zapomnieć o podrażnieniach od podpasek i tamponów, przeciekach i zabrudzonej bieliźnie. Dzięki niemu podczas okresu możesz spędzać czas tak, jak tylko pragniesz.  Nie musisz się ograniczać i odmawiać ulubionych aktywności. Kubeczek Intimina wykonany jest z wysokiej jakości silikonu medycznego w pełni bezpiecznego dla ciała. Jest on produktem bezzapachowym, niepowodującym podrażnień ani suchości. Jego aplikacja i użytkowanie jest bardzo proste. Po napełnieniu kubeczka menstruacyjnego Intimina Lily Cup wystarczy wyciągnąć go z pochwy, wylać jego zawartość, dokładnie wypłukać i ponownie zaaplikować. Jednak nie musisz często powtarzać tej czynności! Zwykle konieczne jest opróżnianie kubeczka co 12h.

Kubeczek Lily Cup jest w 100% wolny od chemikaliów, wybielaczy, włókien.

Lily Cup to najzdrowszy i najlepszy wybór dla kobiety. Oszczędzasz pieniądze i chronisz środowisko.

Wymiary Lily Cup B
średnica: 43,5 mm
długość: 78 mm
pojemność: 32 ml

 

Najpopularniejsze produkty w kategorii Nowości