Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

KOLAGEN ARTHRO 120 KAPSUŁEK SILVER PURE 100% MYVITA

66,90 zł
Powiązane produkty
 • sizer

  F-COLLAGEN ZINC PROSZEK 30 PORCJI FORMEDS

  41,99 zł
 • sizer

  KURKUMINA + BIOPERINE 60 VEGE KAPSUŁEK MYVITA SILVER

  45,90 zł
 • sizer

  Ashwagandha Bio KSM-66 Silver Pure 100 % 60 kaps MyVita

  39,99 zł
 • sizer

  KOLAGEN BEAUTY COMPLEX 120 KAPSUŁEK PURE 100% SILVER MYVITA

  66,90 zł
Kolagen Arthro My Vita Silver

Suplement diety
120 kapsułek

Suplement diety MyVita Silver Kolagen Arthro stanowi źródło naturalnego, hydrolizowanego kolagenu morskiego. Dodatkowo zawiera, glukozaminę, witaminę C i kwas hialuronowy. Dzięki tym składnikom wspiera procesy regeneracji stawów, przyczyniając się do utrzymania układu ruchu w dobrej kondycji. Preparat adresowany do osób dorosłych.

 MyVita Silver Kolagen Arthro to suplement diety, który zawiera wyłącznie aktywne składniki i jest wolny od sztucznych dodatków i wypełniaczy. W swym składzie zawiera naturalny, hydrolizowany kolagen morski, glukozaminę, witaminę C i kwas hialuronowy. Co więcej, znajduje się w nim również leucyna, czyli aminokwas pochodzący z białka. Wszystkie składniki preparatu są zamknięte w roślinnej kapsułce bez barwników. Kolagen zastosowany w produkcie z serii MyVita Silver jest najwyższej jakości kolagenem hydrolizowanym,  który pozyskiwany jest z dorsza dziko żyjącego w czystych wodach północnego Atlantyku. Za przetwarzanie surowca, w specjalnym procesie zapewniającym zachowanie wszystkich wartości odżywczych, odpowiada norweska firma SeaGarden. Kolagen hydrolizowany to najlepsza forma kolagenu, gdyż wykazuje najwyższą stabilność, a jego cząsteczki są małe, co sprawia, że jest wysoko przyswajalny. Kolagen to bardzo ważny składnik organizmu. Stanowi blisko 30% zawartości wszystkich białek i jest elementem, który łączy ze sobą komórki. Jest zatem niezwykle istotny dla prawidłowej budowy narządów wewnętrznych, kości, zębów, naczyń krwionośnych  oraz skóry. Wspiera też procesy regeneracji stawów przyczyniając się do utrzymania układu ruchu w dobrej kondycji. Niestety wraz z wiekiem produkcja kolagenu zostaje zaburzona. Więcej cząsteczek obumiera niż jest produkowanych przez organizm, z uwagi na to należy zadbać o to, by w naszej diecie było go jak najwięcej. Warto wtedy sięgnąć po preparat MyVita Silver Kolagen Arthro!

Składniki
kolagen hydrolizowany z dorsza atlantyckiego (Gadus morhua), siarczan glukozaminy 2KCL, kwas L-askorbinowy, hialuronian sodu, L-leucyna, hydroksypropylometyloceluloza (otoczka z celulozy roślinnej).

Sposób użycia
2 kapsułki dziennie. Popić wodą.

Dzienna porcja zawiera
Kolagen 460mg
Glukozamina 240 mg
Witamina C 29 mg 36% RWS*
Kwas hialuronowy 20 mg

Najpopularniejsze produkty w kategorii Glukozamina i kwas hialuronowy