Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

KOENZYM Q10 30 KAPSUŁEK OJCA GRZEGORZA BONIMED

49,90 zł
Powiązane produkty
  • sizer

    GASTROBONISAN 20 SASZETEK ZIOŁA OJCA GRZEGORZA BONIMED

    15,95 zł
Koenzym Q10 Bonimed

Suplement diety
3o kapsułek

Suplementacja diety koenzymem Q10  jest wskazana w przypadku jego niskiego poziomu w organizmie. Niski poziom koenzymu Q10 może występować szczególnie u osób powyżej 40 roku życia, narażonych na stres, leczonych lekami z grupy statyn, uprawiających sporty wyczynowe i palących tytoń.*
* Opracowano na podstawie: „Mikroskładniki odżywcze”; Uwe Grӧber; MedPharm Polska; 2010: 133-136

Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu (1 kapsułka) zawiera
Koenzym Q10 (ubichinon) 100 mg

Składniki
olej z oliwek, żelatyna, koenzym Q10 (ubichinon), substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), emulgator (lecytyny), woda, substancja zagęszczająca (wosk pszczeli biały), barwniki (tlenki żelaza).

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka. Wchłanianie koenzymu Q10 z przewodu pokarmowego następuje lepiej w obecności tłuszczu, dlatego preparat zaleca się stosować bezpośrednio po posiłku.

Przechowywanie
Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temp. poniżej 25oC, w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed promieniami słonecznymi. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

Uwaga
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zdrowy styl życia, w tym zrównoważony sposób żywienia stanowią podstawę w zachowaniu dobrego stanu zdrowia. Nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci. Stosowanie w okresie ciąży i laktacji skonsultować z lekarzem. Przeciwwskazany u osób uczulonych na składniki preparatu. Koenzym Q 10 może nasilać działanie leków moczopędnych, azotanów i glikozydów nasercowych, może hamować przeciwzakrzepowe działanie pochodnych kumaryny np. warfaryny.

Najpopularniejsze produkty w kategorii