Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Kit pszczeli - propolis 50 g Miody Dworskie

35,90 zł
Powiązane produkty
 • sizer

  Pierzga pszczela 100g Miody Dworskie

  33,00 zł
 • sizer

  Pyłek kwiatowy 180g Miody Dworskie

  23,99 zł
 • sizer

  Pyłek kwiatowy 500g Miody Dworskie

  49,00 zł
 • sizer

  Miód Spadź iglasta 1kg Miody Dworskie

  69,99 zł
Kit pszczeli Miody Dworskie
50g


Kit pszczeli zwany także propolisem to substancja w pełni pochodzenia naturalnego. W jego skład wchodzi bardzo wiele wartościowych mikroelementów, witamin oraz protein i glikozydów niezwykle pożytecznych dla organizmu człowieka.
Jego cenne właściwości lecznicze zostały zauważane już przez naszych przodków, były mu przypisywane właściwości wprost magiczne.
Z pewnością propolis posiada właściwości bakteriobójcze, przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne potwierdzone wieloma badaniami naukowymi.

Propolis do użytku wewnętrznego można stosować w postaci: nalewki na spirytusie, a także w postaci emulsji wodno- alkoholowej.

Propolis na spirytusie- najczęściej stosowany w ziołolecznictwie. Jest rewelacyjną bazą do innych produktów. Sposób przygotowania: Do 1/2 spirytusu dodać 100g rozdrobnionego propolisu. Szczelnie zamknąć słoik. Pozostawić na 14 dni w ciepłym i ciemnym miejscu, należy pamiętać o regularnym wstrząsaniu słoika. Po 14 dniach nalewkę można zlać i przefiltrować do butelki z ciemnego szkła. W zależności od potrzeb dozuje się odpowiednią ilość kropel.
Emulsje wodno- alkoholowe otrzymuje się przez połączenie nalewki z przegotowaną i ostudzoną wodą. Proporcje należy doprać pod preferowane stężenie preparatu.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Zdrowa żywność