Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

KAPSUŁKI Z OMUŁKA ZIELONOWARGOWEGO 60 SZTUK SANCT BERNHARD

43,44 zł
Ekstrakt z nowozelandzkiej małży zielonej (omułka zielonowargowego) dostarcza składniki odżywcze do chrząstki. Jest źródłem wysoce skutecznych substancji o działaniu przeciwzapalnym, które odnawiają uszkodzoną tkankę kostną i stawową oraz rozwiązują problemy związane ze zwyrodnieniem stawów. Sprawdza się w uzupełniającym leczeniu chorób reumatycznych i zwyrodnieniowych stawów. Zwiększa lepkość mazi stawowej, dzięki czemu poprawia się ruchomość stawów.
 
Koncentrat z małży zielonej zawiera glikozaminoglikany, bogactwo witamin i minerałów, w szczególności kwas krzemowy oraz wartościowe, wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega-3. Glikozaminoglikany odbudowują chrząstkę stawową, dostarczają jej odpowiednich składników oraz utrzymują optymalny poziom płynu stawowego. Kwas krzemowy jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania stawów, jego niedobór powoduje zmiany zwyrodnieniowe. Wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega-3: hamują procesy zapalne, przeciwdziałają powstawaniu artroz i zmian zwyrodnieniowych.
 
Składniki: koncentrat z omułka zielonowargowego (82,9%), żelatyna, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów magnezowych. Każda kapsułka zawiera 500 mg koncentratu z omułka zielonowargowego.
 
Zawartość składników:                                     w 1 kaps         w 3 kaps.
 
koncentrat z omułka zielonowargowego         500 mg            1500 mg
glikozaminoglikany                                          12 mg              36 mg  
 
Sposób użycia: 2-3 kapsułki dziennie popijając wodą.
 
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 
Zawartość: 150 kapsułek
Masa netto: 88 g
 
Suplementów z zielonej małży nie należy przyjmować w przypadku alergii na białko lub na skorupiaki.
Najpopularniejsze produkty w kategorii