Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Forever Freedom 1litr

189,91 zł

Suplement diety Aloe Vera Gel 1L firmy Forever Living Products

To jeden z najlepszych możliwych wyborów spośród produktów oferujących sok aloesowy na rynku.

Forever Living Products  jest największym na świecie plantatorem i wytwórcą produktów aloe vera. Każdy liść zaraz po ręcznej zbiórce jest przetwarzany w ciągu kilku godzin, aby uzyskać jak najświeższy produkt. Taka czynność sprawia, że aloes zachowuje jak najwięcej ze swoich pierwotnych właściwości. Forever Living Products posiada własne zakłady i kanały dystrybucji, dzięki czemu możliwa jest kontrola oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły na każdym etapie produkcji. Produkty Forever były pierwszymi, które otrzymały certyfikat Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu za zawartość i czystość. 

Aloes to roślina, która jest znana ze swoich prozdrowotnych właściwości od wieków. Wykorzystywany jest on w walce z dolegliwościami zarówno tymi, które dochodzą z wnętrza organizmu, jak i tymi pochodzenia zewnętrznego.

Wyciąg z Aloe Vera wywiera bardzo korzystny wpływ na układ pokarmowy i przyczynia się do detoksykacji organizmu. Wzmacnia również odporność oraz korzystnie wpływa na zmęczenie, zmniejszając jego odczucie. Oprócz tego, aloes przyczynia się do zachowania odpowiedniej cukrowej i przeciwdziała tym samym cukrzycy.

 Produkt został wzbogacony aż o 1500 mg siarczanu glikozaminy oraz 1200 mg siarczanu chondroityny.

Glukozamina to naturalny składnik naszego organizmu występujący w substancji międzykomórkowej chrząstki, czyli tkanki pokrywającej nasze stawy lub budujące części organizmu, jak na przykład małżowina uszna. Laboratoryjnie pozyskiwana jest z chityny skorupiaków w postaci siarczanu glukozaminy.

Chondroityna również jest naturalnym składnikiem budulcowym tkanki chrzęstnej. W preparacie zawarta w postaci siarczanu chondroityny. Forever Freedom składzie zawiera aż 89% naturalnego soku i miąższu. Produkcja tego soku zachodzi w ściśle określonych, rygorystycznych warunkach. Spożywanie Aloe Vera daje szereg korzyści dla ludzkiego organizmu.

 Produkt został wzbogacony aż o 1500 mg siarczanu glikozaminy oraz 1200 mg siarczanu chondroityny.

 

Najpopularniejsze produkty w kategorii Stawy i kości