Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

SOK WIELOWARZYWNY KISZONY BIO 300 ml - BIO FOOD

6,82 zł
Powiązane produkty
 • sizer

  EKO SOK Z KAPUSTY KISZONEJ 300ML BIO FOOD

  6,50 zł
 • sizer

  EKOLOGICZNY SOK Z BURAKÓW KISZONYCH 500ML BIOFOOD

  10,90 zł
 • sizer

  SOK Z BROKUŁÓW KISZONYCH BIO 300 ml - BIO FOOD

  6,90 zł
Sok wielowarzywny Bio Food

300 ml

Jest to naturalnie mętny sok wytworzony z mieszanki warzyw kiszonych, które poddaje się tłoczeniu na prasie . Uzyskany sok , odpowietrza się , rozlewa do butelek i pasteryzuje, po czym schładza.

 Sok z kiszonych: buraków 35%, pomidorów 30%, kapusty 10%, ogórków 10%, marchwi 10%, selera 5%, ekologiczny czosnek, sól, tłoczony, nie z koncentratu

BURAK ĆWIKŁOWY
Ma działanie przeciwnowotworowe, wspomaga procesy krwiotwórcze, obniża ciśnienie krwi oraz poziom cholesterolu. Sprzyja polepszeniu zdrowia osób po zabiegach operacyjnych oraz pacjentów w trakcie i po chemioterapii.

POMIDOR
W pomidorze sporo jest soli magnezu , które leczy serce, potasu, który ujędrnia skórę, wzmacnia mięśnie i bromu, który koi nerwy.

KISZONA KAPUSTA
Wzmacnia odporność organizmu na stres. Jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i mózgu.

OGÓRKI
Kiszone ogórki sprzyjają lepszemu przyswajaniu potraw. Są one dostatecznie silnymi czynnikami wywołującymi wydzielanie soków żołądkowych.

MARCHEW
Spożywanie zapobiega nowotworom, chorobom serca i przedwczesnemu starzeniu się.

SELER
Posiada właściwości moczopędne jest pomocny w leczeniu nadciśnienia, zakażeń dróg moczowych oraz dzięki właściwościom przeciwskurczowym stosowany jako lek w bolesnym miesiączkowaniu.

W roku 2013 a targach Natura Food w Łodzi sok wielowarzywny kiszony otrzymał główną nagrodę – złoty medal dla najlepszego polskiego produktu ekologicznego 

Skład
Soki ekologiczne z kiszonych: buraków 30%, pomidorów 30%, brokułów 10%, kapusty 10%, ogórków 10%,marchwi 10%, ekologiczny czosnek, sól kłodawska

Tłoczony nie z koncentratu

Najpopularniejsze produkty w kategorii Zdrowa żywność