Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Cukierki z propolisem 20 sztuk (100g)

35,75 zł

Cukierki z Propolisem BIO 30™ , suplement diety

Propolis BIO30, olejek miętowy i olejek eukaliptusowy zostały dodane w momencie chłodzenia mieszaniny, aby zachować jego właściwości.

Składniki: cukier, syrop glukozowy, Miód Manuka MGO® 400+ (4,5%), woda, Propolis BIO30™ (2%), olejek miętowy (0,167%), olejek eukaliptusowy (0,089%)

Składniki aktywne w 50 g (10 cukierków)* w 5 g (1 cukierek)
Propolis BIO30™ 1 g 0,1 g
Olejek miętowy  83,5 mg 8,35 mg
Olejek eukaliptusowy 44,5 mg 4,45 mg

*zalecana porcja dzienna produktu. W opakowaniu znajdują się 2 porcje. 

Zalecane spożycie: spożywać do 10 cukierków dziennie. Spożywać powoli, aby jak najdłużej oddziaływać na błony śluzowe jamy ustnej i gardła. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut diety. Pamiętaj o zrównoważonym sposobie żywienia oraz o prowadzeniu zdrowego trybu życia.

Masa netto: 100 g (20 cukierków)
Warunki przechowywania: przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.


Zawarty w cukierkach olejek eukaliptusowy, wpływa pozytywnie na układ oddechowy ze względu na działanie bakteriobójcze na bakterie wywołujące choroby dróg oddechowych oraz przyczynia się do niszczenia drobnoustrojów chorobotwórczych.

W cukierkach znajduje się Propolis BIO30™ pochodzący z Nowej Zelandii, będącej krajem o najwyższej czystości ekologicznej, jest szczególnie bogaty we flawonoidy. Ich zawartość utrzymuje się na poziomie 30 mg na 1 g propolisu. Propolis znany jest także z zawartości ponad 250 zidentyfikowanych związków aktywnych biologicznie.

Znajdujący się w składzie cukierków miód Manuka MGO® 400+ ma wysoką zawartość methylglyoxalu powyżej 400 mg/kg (naturalny składnik występujący w znacznych ilościach tylko w niektórych miodach Manuka). Dla porównania methylglyoxal w innych  miodach nie przekracza 10 mg/kg. Methylglyoxal jest składnikiem, który odpowiada za unikalne właściwości miodów Manuka.

Najpopularniejsze produkty w kategorii