Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Colon C - Zdrowe jelita 100 g

19,50 zł

Szczególnie polecany we wspomaganiu prawidłowego funkcjonowania jelit, przy zapobieganiu zaparciom, jako bogate źródło błonnika, probiotyków i prebiotyków.

Colon C to naturalne źródło związków wspomagających pracę jelit. Już od 10 lat znany jest w krajach europejskich i zdobywa zaufanie tysięcy ludzi. Połączenie trzech rodzajów składników sprawia, że Colon C to jeden z najbardziej skutecznych środków wspomagających organizm podczas walki z problemami jelitowymi.
 
Pierwszy ze składników to łupiny nasion babki płesznik. Są one niezwykle bogatym źródłem błonnika – związku, który wykazuje pozytywny wpływ na działanie przewodu pokarmowego. Błonnik to nierozpuszczalne włókno roślinne, które pęcznieje w jelitach, w związku z czym pobudza motorykę jelit. Dzięki zwiększeniu się objętości błonnika jest on w stanie przesuwać masę wypełniającą przewód pokarmowy i pozytywnie wpływać na usprawnienie wypróżniania.
 
Kolejnymi pozytywnymi składnikami Colon C są probiotyki – bakterie z rodzaju Lactobacillus. One z kolei zapewniają przewodowi pokarmowemu homeostazę, czyli dbają o ich równowagę biochemiczną. Probiotyki pomagają zapobiegać rozwijaniu się chorobotwórczych bakterii.
 
Colon C zawiera jeszcze jeden element wspomagający równowagę pracy jelit. Mowa tu o prebiotykach, a dokładnie fruktooligosacharydach. Według naukowców – min. z USA i Japonii – prebiotyki, dzięki swoim właściwościom, wspomagają odpowiedni skład flory jelitowej i przyczyniają się do produkcji pożytecznych bakterii.
 
Colon C jest więc szczególnie polecany osobom mającym problemy z jelitami i pragnącym poprawić ich perystaltykę. Colon C pozytywnie wpływa na cały przewód pokarmowy i pomaga zapobiegać przykrym zaparciom.
 
Informacje o producencie
 
A-Z Medica to firma istniejąca na rynku już prawie 10 lat. Specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wszelkich produktów służących zdrowemu trybowi życia: od naturalnych preparatów roślinnych, przez suplementy diety, po kosmetyki lecznicze. Firma ma w ofercie nie tylko polskie produkty, ale również preparaty produkowane na całym świecie. System bezpieczeństwa produktów HACCP oraz nieustanny nadzór audytorski firmy certyfikującej oraz Państwowej Inspekcji Sanitarnej gwarantują wysoką jakość produktów.
 
Przechowywanie
 
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 
 
Sposób użycia
 
Jedną czubatą łyżeczkę (ok. 5 g) dwa razy dziennie zmieszać z wodą lub sokiem i od razu wypić – przed śniadaniem i przed kolacją. Uwaga, preparat należy dodatkowo popić szklanką wody lub soku! Po dwóch tygodniach zażywania, można zmniejszyć dzienną dawkę o połowę.
Najpopularniejsze produkty w kategorii