Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Arthrosil krzem organiczny z glukozaminą i chondroityną 500ml Glycan Group

141,90 zł

 

PRODUKT Z DATĄ DO 2020.08.31R.

 

ARTHROSIL™

stężenie krzemu organicznego Si-G5™ 2500 mg / litr

wzbogacony siarczanem glukozaminy i siarczanem chondroityny.

Krzem (Si) jest makroskładnikiem żywieniowym niezmiernie ważnym dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. W organizmie człowieka krzem występuje niemal w każdym narządzie – m.in. sercu, wątrobie, tarczycy, grasicy, trzustce i śledzionie, ale głównie w wytworach tkanki łącznej – czyli mięśniach, chrząstkach, więzadłach, ścięgnach, torebkach stawowych i tkance podskórnej – tłuszczowej, płynach ustrojowych, jak krew i limfa.Jest także składnikiem ludzkiej elastyny, kolagenu i struktury proteoglikanów. Piezoelektryczne właściwości krzemu wpływają na lepszą komunikację międzykomórkową.

Zalecenia : 

Arthrosil™ stosować w celu uzupełnienia niedoborów krzemu organicznego oraz glukozaminy i chondroityny w diecie.

Stosowanie:

jedna miarka 30 ml jeden raz na dobę ( porcję można podzielić na kilka mniejszych w ciągu doby). Miarka 30 ml zawiera 75 mg krzemu organicznego Si-G5™, 335 mg siarczanu glukozaminy, 335 mg siarczanu chondroityny = 15 porcji .

Najlepiej spożywać na czczo, na kilka minut przed posiłkiem, można dodać do dowolnego napoju  ( sugerujemy letnią wodę aby na czczo nie pić zimnego płynu wyjętego z lodówki i tym samym nie podrażniać jelit i innych odcinków przewodu pokarmowego) .

Nie pić bezpośrednio z butelki- wyklucza to samoistne oraz przypadkowe zanieczyszczenie produktu.

Składniki:
woda oczyszczona, siarczan glukozaminy - 10 g/l, siarczan chondroityny - 10 g/l, krzem organiczny - kwas ortokrzemowy stabilizowany choliną -  2 500 mg krzemu Si-G5 ™ (Si) na 1 litr płynu.

Nie ma żadnych przeciwwskazań do długotrwałego stosowania Arthrosil™. Jednakże ciągłe stosowanie tego lub każdego innego preparatu powoduje, iż organizm rozleniwia się , przyzwyczajony do codziennej porcji danego pierwiastka lub jakiejkolwiek innej substancji. Przestaje „być czujny”, nie próbuje wychwytywać potrzebnych mu związków odżywczych  z pożywienia. Każda przerwa w stosowaniu stymuluje organizm do poszukiwania pierwiastków, witamin czy minerałów z innych dostępnych źródeł.
 
Suplement diety.
Pojemność butelki 0,5 litra.

Forma płynna zwiększa dostępność biologiczną i ułatwia wchłanianie.

Najczystszy produkt .

Całkowicie wolny od parabenów, konserwantów, GMO, oleju palmowego i innych rakotwórczych i toksycznych związków konserwujących.

 

Informacje:

Arthrosil™ :

  • Jest pozbawiony toksyczności,
  • Nie powoduje żadnych efektów ubocznych,
  • Nie ma żadnych przeciwwskazań do jego używania,
  • Może być stosowany z innymi terapiami, w tym alopatycznymi,
  • Może być używany przez dłuższy czas,
  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji,
  • Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 30 dni,
  • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci,
  • Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut ( zamiennik) zróżnicowanej diety,
  • Przed użyciem wstrząsnąć.

 UWAGA!

Pragniemy zwrócić uwagę, że produkt jest wolny od parabenów i innych chemicznych konserwantów. Smak cierpki, gorzki lub lekko kwaśny jest normalny i nie stanowi o zmianie właściwości produktów. Lekki osad w butelce jest zjawiskiem normalnym. Ważnym jest, aby po otwarciu butelki przechowywać ją w chłodnym i zaciemnionym miejscu- najlepiej w lodówce.