Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Aronia mielona owoc Bio 200 g Stary Sad

13,08 zł
Powiązane produkty
  • sizer

    SOK Z ARONII 490ML OLEOFARM

    15,99 zł

Aronia jest niezwykle cennym owocem, który ma potwierdzone działanie prozdrowotne. Polska jest największym producentem aronii na świecie. Blisko 80% całej światowej produkcji aronii pochodzi właśnie z Polski.

To popularne na zachodzie Europy i w USA określenie odnosi się do wyjątkowych owoców. Owoców, które mają niezwykłe właściwości prozdrowotne. Oczywiście, owoce są niezwykle ważnym składnikiem naszej diety, jednak niektóre z nich posiadają wyjątkowe właściwości. W Polsce takim owocem jest ARONIA.
 
Aronia zawiera mnóstwo antyoksydantów, które neutralizują szkodliwe działanie sprzyjających starzeniu wolnych rodników. Największą rolę w tym procesie przypisuje się antocyjanom, naturalnym barwnikom obecnym także w innych czerwono- fioletowych owocach i warzywach m. in. winogronach, czarnych porzeczkach, wiśniach, żurawinie czy bakłażanach. Aronia jest rekordzistką, jeśli chodzi o zawartość tego barwnika i jego zdolności antyoksydacyjne - w 100 g jest go mniej więcej 0,5 g. Dzięki temu można jej przypisać liczne zalety dla zdrowia i urody.
 

Sposób użycia: Łyżeczkę mielonej aronii nasypać do filiżanki (200-250 ml) Zalać wrzątkiem. Słodzić do smaku. Poczekać aż osad całkowicie opadnie.

 

Aby podnieść komfort proponujemy skorzystać z zaparzacza do herbaty, który pozwoli na natychmiastową eliminację osadu.

 
Skład: suszone, mielone owoce aronii 100%
 
Przechowywać w chłodnym, zacienionym i suchym miejscu. Produkt umiarkowanie higroskopijny.
Najpopularniejsze produkty w kategorii